Про інтернет-магазин SecretCase

SecretCase – інтернет-магазин із продажу секс-іграшок, створений для задоволення жінок, пар та чоловіків. Ми продаємо найкращі секс-іграшки і робимо це інакше. Наша мета? Допомагати жінкам відчути себе сексуальними та зруйнувати сексуальні табу, проводячи статеве виховання через наш блог.

В що ми віримо

Цінності та місія компанії завжди були нашою сильною стороною, тією, яка відрізняє нас від інших секс-шопів та змушує тих, хто слідує за нами, закохуватися, посміхатися чи інтригувати. Ми об’єднали їх усіх у маніфесті, який є нашою мантрою, нашою революцією. Зроби це по-своєму;)

В одному напрямку
Ми працюємо разом, щоб створити успішний кейс, в якому навички кожного співробітника служать для зростання компанії.

Гарна атмосфера
Ми добрі до колективу, клієнтів та постачальників. Ми працюємо над собою щодня, щоб привнести в компанію позитивну енергію, якою хочемо поділитися з Вам

Революція сексуального щастя
Люди зі здоровою, вираженою сексуальністю щасливіші. Ми всі працюємо для того, щоб разом здійснити культурну революцію.

Думати масштабно
Щоразу, коли ми щось робимо, ми не просто виконуємо завдання: ми хочемо, щоб Ви сказали «ВАУ», коли ви читаєте нас, стежите за нами в соц. мережах.

Ніхто не може нас судити
Ми не судимо про сексуальну орієнтацію, смаки, бажання і мрії людей. Перш ніж сказати, що нам щось не подобається, потрібно подумати, що це може зробити когось щасливим. Ми щасливі, якщо наш покупець щасливий.

Натхненні найкращим
Ми щодня навчаємося у всіх, хто може нас навчити чогось нового, і не важливо хто це, компанія, що займається навчанням, або зворотний зв’язок від клієнта.

Усі жінки люблять секс-іграшки!

Кар'єристка

Їй потрібно більше уваги, більше пристрасті. Вона відкриває для себе секрети хімії кохання та перебуває у пошуку еротичних та пристрасних об’єктів. Їй потрібні повноцінні стосунки, чоловік, який змусить її забути про роботу.

Зайнята мама

Вона шукає товари з вишуканою естетикою та корисним функціоналом, які допоможуть їй знову відчути себе сексуальною жінкою.

Доросла жінка

Вона хоче відчувати пристрасть, бути цікавою. Шукає еротичні та пристрасні розваги. Вона любить дорогі речі, трохи надмірні, які все ще змушують її відчувати гострі відчуття від потягу та флірту.

Молода дівчина

Вона хоче пробувати, пізнати своє тіло краще. Шукає забавні іграшки з яскравим дизайном та інноваційними функціями, щоб підживлювати гру разом зі своїм партнером та краще розуміти, що і як їй подобається .

Незаймана

Їй потрібен якийсь дозвіл, який дасть їй право розкрити себе. Використовуйте секс-іграшки, щоб зрозуміти, що відчувати себе сексуально і отримувати задоволення – це не щось брудне.